#PitbikeWOŚP: 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym roku, 30 stycznia po raz kolejny zagramy z WOŚP. Celem tegorocznej zbiórki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy założona została w 1993 roku i od tego czasu co roku, w styczniu, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. Za zebrane środki fundacja, kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce, najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Od początku swojej działalności, Fundacja zebrała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,5 mld PLN i kupiła ponad 66 tysięcy urządzeń.

Do całego wydarzenia zostało niewiele czasu. 30 stycznia odbędzie się już trzydziesty finał WOŚP. Jak wszyscy wiemy, wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, również tego Pit Bike’owego.

Wśród wielu miejsc na mapie Polski, w tej ogromnej akcji charytatywnej, jak co roku biorą udział, także właściciele Pit Bike’ów. 

A wy jak spędzicie finałową niedzielę? Jak będzie wyglądał Wasz 30 stycznia 2022? Również będziecie pomagać ze swoimi minimotocyklami?
Dajcie nam znać! Piszcie w komentarzach lub na redakcja@pitbike24.pl

Paulina Makowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.