Pitbike51 Zielona Góra – nowy salon w województwie lubuskim

Jesteś z województwa lubuskiego? Koniecznie odwiedź Pitbike51 Zielona Góra! Salon znajduje się na ulicy Wrocławskiej 63c/1, w okolicy stadionu żużlowego Falubazu Zielona Góra. 

Pitbike51 ma bogatą ofertę – W naszym asortymencie posiadamy całą gamę motocykli MRF, dirt bike’i Kayo – modele K2, T4 oraz quady Kayo o pojemności 70cc oraz 110cc. Pitbike51 w ofercie posiada również wszystkie modele Pit Bike’ów marki YCF. Oprócz motocykli można u nas zakupić także najważniejsze akcesoria potrzebne do jazdy. Można się kompletnie ubrać na motocykl, zarówno na off-road, jak i na asfalt. Klient znajdzie u nas komplet ochraniaczy – na kolana, łokcie, klatkę piersiową, kręgosłup, a także kaski, gogle, rękawiczki, buty, spodnie, bluzy, buty i skóry – czyli wszystko, czego potrzeba na motocykl – powiedział Jakub Majchrzak z salonu Pitbike51.

Pitbike 51 posiada wypożyczalnię sprzętu oraz organizuje treningi – Mamy wypożyczalnię kilka kilometrów od sklepu, w miejscowości Zabór. Jest tam możliwość przetestowania praktycznie każdego modelu motocykla. Obecnie są tam dwie nitki trasy na wypożyczalnię, ale jesteśmy w trakcie budowy kolejnej i będą trzy. Na torze w Zaborze są też dwie duże, bardziej zaawansowane trasy na szkolenia. Są tam grupy szkoleniowe dla początkujących, podstawowa i zaawansowana. W każdej grupie zajęcia odbywają się pod okiem instruktorów. W chwili obecnej treningi prowadzimy w weekendy, ale planujemy organizować treningi regularnie, również w tygodniu – zakończył. 

Treningi na asfalcie można odbywać na torze Wallrav Race Center w Starym Kisielinie, 6 km od centrum Zielonej Góry. Już 6 czerwca odbędzie się tam inauguracja sezonu Pucharu Polski Pit Bike SM.
Zapisy: tutaj

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.