Pit Bike’owy dzień babci i dziadka – czego życzą im zawodnicy?

21 oraz 22 stycznia to daty szczególne, bo swoje święto obchodzą wtedy wszystkie babcie oraz dziadkowie. Czego swoim najwierniejszym kibicom życzą zawodnicy dyscypliny Pit Bike? O tym opowiedzieli nam startujący w klasie Stock 90 Hubert Malec #998 oraz Olaf Kędzia #109.

Babcia często dopinguje Huberta podczas zawodów. -Moja babcia, którą serdecznie pozdrawiam, przyjeżdża najczęściej ze mną na zawody SM i Off-Road. Moi dziadkowie bardzo mnie wspierają na przykład motywują i poprawiają humor. Gdy moi dziadkowie dowiedzieli się że będę startować na Pit Bike’ach powiedzieli, że będą mi kibicować i trzymać kciuki. Życzę im wszystkiego najlepszego z okazji dnia babci i dziadka. Bardzo dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń! – mówi Hubert.

Olaf z babcią Elą i dziadkiem Krzysiem

Z kolei dziadkowie Olafa kiedy nie mogą pojawić się na zawodach, oglądają transmisję z Pucharu Polski Pit Bike w internecie. – Pamiętam, że kiedy powiedziałem dziadkom, że będę jeździć na motocyklu, to byli zaskoczeni i początkowo starali się mnie odwieźć od tego pomysłu. Szybko się jednak przekonali, że Pit Bike to moja wielka pasja. Czasem zaglądają na moje treningi, ale są na bieżąco za pośrednictwem Facebook’a. Cieszyłem się widząc ich wśród kibiców podczas moich pierwszych zawodów w Brodnicy. Wiem, że relacje z pozostałych rund oglądali na żywo w internecie. Kibicują mi na co dzień i… wspierają kieszonkowym. Z okazji ich święta dziękuję za ich wsparcie, chciałbym też im życzyć długich lat w szczęściu i zdrowiu, no i powodów do dumy z wnuków. – powiedział Olaf.

Olaf z babcią Mirką i dziadkiem Zdzisiem

A Wy czego życzycie swoim babciom i dziadkom w dniu ich święta?

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.