Pit Bike na Warsaw Motorcycle Show 2022!

W końcu! Fani dwóch kółek doczekali się potwierdzonego terminu targów Warsaw Motorcycle Show, które odbędą się w najbliższy weekend!

1-3 kwietnia to data targów Warsaw Motorcycle Show 2022. PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie zapełni się markami motocyklowymi i atrakcjami. Sprawdziliśmy czy na hali pojawią się również minimotocykl pit bike. Oto nasz przegląd!

Strefa jazd testowych 
Tak, będzie można się przejechać! Na młodych śmiałków będą czekać przedstawiciele warszawskich szkółek: Pit Park, Sil Academy, Szkrab na Moto, Wagner Racing. Na miejscu będzie można skorzystać z bezpłatnych jazd na elektrycznych mimotocyklach. Ale to nie wszystko będą też pokazy zawodników na terenie zewnętrznym. – Bardzo cieszymy się z obecności na targach i mamy nadzieję, że zarazimy swoją pasją kolejne dzieciaki. Świat motorsportu to fantastyczna przygoda. To, że również bezpieczna i dla każdego będzie można sprawdzić podczas Warsaw Motorcycle Show, zapraszamy dzieci do spróbowania swoich sił – mówi Sebastian Stankiewicz z MotoParku. 

Niedaleko strefy testowej będzie można również obejrzeć najpopularniejsze motocykle pit bike. Crossy dla dzieci od 3-4 roku życia, pit bike na asfalt oraz nieco większe motocykle enduro w konkurencyjnym budżecie. Wszystko dzięki obecności przedstawicieli Pitbike.pl -Warto się pojawić w strefie pit bike, ponieważ przewidzieliśmy wiele promocji dla uczestników wydarzenia, na miejscu będzie można porozmawiać o dopasowaniu sprzętu. Odpowiemy, doradzimy, dobierzemy. Zapraszamy przez całe trzy dni targowe – mówi Dawid Polaszczyk, Pitbike.pl 

Strefa Kobiet
Na różowych dywanach Strefy Kobiet “Speed Ladies” również znajdziemy namiastkę motorsportowego wydania minimotocykli. Wszystko za sprawą Fabryki Mistrzów, reprezentowaną przez jej założycielkę Marzenę Chrostek. – Na strefie będą z nami nie tylko uczniowie Fabryki Mistrzów, ale także nasze motocykle. Zabieramy sprzęty dla dzieci z różnych wieko oraz dla dorosłych, będzie to cały wachlarz marek od YCF i MRF po Kayo i RXF. Przygotowujemy wiele atrakcji, wato być z nami! – podkreśla Marzena Chrostek.

Na Strefie Kobiet by Speed Ladies pojawią się również Panie, które bardzo dobrze znamy z zawodów pit bike. Takich nazwisk, jak Dominika 333 Orlik, Sylwia “Dzikuska” Dzik, czy Ewa “Stuns” Pieniakowska przedstawiać nikomu nie trzeba. 

Polski Związek Motorowy

Na stanowisku PZM również znajdziemy zawodników pit bike. Będą oni reprezentowani przez Marka Szkopka i Micro Szkopek School. – Pan Marek to utytułowany zawodnik, którego przedstawiać nie trzeba, ale wraz z motocyklowym mistrzem pojawią się młodzi zawodnicy pit bike. Na naszym stanowisku będą również zawodnicy z miniżużla i żużla. Do zobaczenia w Ptak Expo – zaprasza Karolina Przewłocka z PZM.

WARSAW MOTORCYCLE SHOW
1-3 kwietnia 2022
PTAK WARSAW EXPO
Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn
+48 518 739 124
info@warsawexpo.eu

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.