Pierwsza runda Husator Cup już w niedzielę!

Powoli rozpoczynamy sezon treningów halowych… A co powiecie na zawody? Z taką propozycją przychodzi Husator Opole, który na okres jesienno-zimowy zaplanował cykl rozgrywek na torze kartingowym K1. Pierwsza runda Husator Cup już w najbliższą niedzielę, 31 października.

Organizator zaplanował pięć rund. Jedna runda składa się z dwóch kwalifikacji. Czterech zawodników, którzy uzyskają najlepsze czasy w kwalifikacjach przechodzi do wyścigu. Wyścig trwa 8 okrążeń. Kolejność przejechania mety decyduje o miejscu na podium. Liczba zawodników na każdą rundę wynosi maksymalnie 8 osób. – Pomysł wziął się z pasji organizatorów i potrzeby osób jeżdżących na Pit Bike’ach. Adrenalina na 100%, którą podnosi rywalizacja nawet na torach małych kartingowych. Udział w Husator Cup wiąże się z wspaniałą atmosferą, emocjami rodem z wyścigów i wygraniem atrakcyjnych nagród w tym między innymi kasku o wartości 1699 zł za wygranie całego cyklu Husator Cup. – mówi Arkadiusz Szymański, organizator wydarzenia.

Wpisowe na każdą rundę wynosi 300 zł. Cena zawiera dwugodzinny trening, kwalifikacje oraz wyścig. Dla osób, które nie posiadają własnego sprzętu, jest możliwość wypożyczenia Pit Bike’a na rundę w cenie 100 zł. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, bez względu na wiek. Startować można zarówno na Pit Bike’ach, jak i Kayo Mini GP. Zapisy na Husator Cup przyjmowane są pod numerem tel. 501 256 580.

Szczegóły: LINK

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.