Pamiętaj o rezerwacji numeru startowego na tegoroczny sezon

Numer startowy to jedna z ważniejszych rzeczy dla zawodnika, to dzięki niemu jest rozpoznawalny. Jeżeli chcesz zachować swój numer, nie zapomnij go zarezerwować lub przedłużyć do 28 lutego.

Każdy zawodnik utożsamia się z wybranym przez siebie numerem startowym. Znajduje się on w trzech miejscach motocykla, na dwóch bocznych plastikach oraz z przodu na tablicy numerycznej. 

Aby zarezerwować swój numer startowy, wystarczy wejść na portal motoresults- https://www.motoresults.pl/pl/strefa-zawodnika/login, po czym zalogować się do swojego profilu i wybrać swój numer pod warunkiem, że jest wolny. Dostępność można sprawdzić po zalogowaniu się. Nie należy sugerować się zakładką „zajęte numery startowe”. W zakładce „zajęte numery startowe” widnieją tylko te numery, które zawodnicy posiadali w roku 2021 (oczekujący) lub już sobie przedłużyli na rok 2022 (zajęty).

Rezerwacja numerów startowych trwa do końca lutego. Od 1 marca 2022 r. numery oczekujące wypadną do puli numerów wolnych, i każdy będzie mógł taki numer zarezerwować.

Ci, którzy zapomnieli hasła, mogą uruchomić procedurę przypomnienia hasła w oknie logowania. Jeśli ktoś zapomniał też loginu, może go odzyskać wpisując w procedurze przypomnienia hasła swój e-mail.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub problemów, wystarczy pisać na adres: numery@motoresults.pl

Podpowiadamy aby przed sezonem przedłużyć licencję, zaktualizować badania lekarskie oraz zatankować swój motocykl.

Czekamy na was!

Paulina Makowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.