Osobowość Medialna 2020

Choć ma dopiero 8 lat, nie ma w ogóle tremy i świetnie czuje się przed kamerą. Julia Jantarska, bo o niej mowa to tegoroczna zwyciężczyni w kategorii Osobowość Medialna. Trofeum wręczali Aleksander Ostrowski i Krzysztof Mikulski z Motowizji.

Pochodząca z Kielc Julka ściga się w kategorii STOCK 90 PIT GIRLS. Na co dzień trenuje w Krakowie w Katanka Young Team. Młoda zawodniczka była zaskoczona otrzymanym tytułem –W ogóle nie spodziewałam się, że dostanę taką nagrodę! Być tutaj wraz z Otopit to zaszczyt i wielka odpowiedzialność! Moja przygoda zaczęła się dwa lata temu. Wtedy usiadłam na motocyklu po raz pierwszy i to zmieniło bardzo wiele w moim życiu. Często słyszę “dlaczego moto? dlaczego Pit Bike?” Nie zrozumie ten, kto nie spróbuje! Nie nauczy się ten, kto się nie przewróci. Nie wyciągnie wniosków ten, kto nie popełni błędów! Ta wielka szansa, którą dają mini motocykle najmłodszym dzieciakom to rozpoczęcie przygody w świecie wyścigów. Po te marzenia sięgam wraz z Otopit i moimi trenerkami z Katanka Young Team, Moniką Jaworską i Magdą Stankiewicz –powiedziała Julka “Taddy” Jantarska na Wielkiej Gali Pit Bike 2020

Transmisja z Wielkiej Gali Pit Bike 2020:

Julia Lewandowska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.