Oscar Kubicki będzie się ścigać ze swoimi uczniami i …kursantami!

Oscara bywalcy zawodów pit bike znają bardzo dobrze. W tym roku nie tylko sam postanowił zmienić klasę, ale także na starty namówił mocną ekipę. Kogo z tej ekipy zobaczymy na Dobre Sklepy Motocyklowe Puchar Polski Pit Bike SM?

-W tym sezonie ścigam się w towarzystwie osób, które trenują ze mną od dłuższego czasu. Adriana Bernady i Szymon Koschel to moi kursanci od nauki jazdy kategorii A! Skolei Sandra Zawadzka trenuje ze mną od początku swoich jazd pitbike mimo dzielących nas czterystu kilometrów. W tym roku dołączyła do zespołu, a zimowe treningi już dużo dały bo poprawiła się o prawie 5 sekund w stosunku do zeszłego roku. Natalia Wasielewska zaczęła jazdy pitem rok temu na hali jako sposób nauczenia skręcania w prawo – opowiada Oscar Kubicki.

Najwięcej zawodników tego teamu wystartuje w klasie Lite 150. Będą to Marcin Sereda, Adrian Ciechanowicz, Andrzej Pawcenis Jakub Woźniak Tomasz Konieczka Rafał Marzewski oraz sam Oscar. -Każda z tych osób zaczynała od placu i treningu na moich maszynach. Teraz każdy już ma własnego pit bike, z reguły są to MRF. Wyjątkiem jestem ja na YCF150 i moja prawa ręka Szymon Koschel startujący na YCF w klasie Super Pit. Większość wybrała tą klasę z uwagi na dobrą cenę MRF140SM. Na tą chwilę też zakładam start w Lite 150, lecz korci zmiana silnika i zabawa z najszybszymi w Stock 150.

Najbliższa okazja, by zobaczyć co potrafią i jak rywalizują już 22 maja na toruńskiej Awix Racing Arenie, gdzie odbędzie się pierwsza runda Dobre Sklepy Motocyklowe Pucharu Polski Pit Bike SM.

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.