Odkrywamy kolejne karty sezonu Pit Bike Off-Road! [AKTUALIZACJA KALENDARZA]

Chociaż kalendarz zawodów znany jest od dawna, to zostało w nim kilka znaków zapytania. Mamy dla Was ważne informacje dotyczące aktualizacji kalendarza Off-Road!

Pierwszy news na który wszyscy czekają to miejsce, gdzie odbędzie się II runda Mistrzostw Polski Pit Bike Off-Road. Rozmowy z torami trwały dość długo. A finalnie zakończyły się na dobrze znanym zawodnikom obiekcie. Jeśli więc jeszcze zastanawiacie się, gdzie widzimy się 9 lipca, odpowiedź – potwierdzona na 100% to Tor Głażewo. 

Kolejna informacja to runda Pucharu Polski Pit Bike Off-Road zaplanowana na 15 sierpnia. Mimo, że wiele osób było zaskoczone takim terminem – to wtorek, ale dzień wolny od pracy, taka propozycja była zgłoszona. Niestety żaden tor nie zdołał podjąć się organizacji zawodów w tym terminie. A zatem, jednym słowem – macie wolne 🙂 Ta runda się nie odbędzie. 

Ostatnia brakująca w naszej off-roadowej układance to piękny wrześniowy termin. 17-go widzimy się na szóstej rundzie Pucharu Polski Pit Bike Off-Road. Odbędzie się ona w Kościanie. 

Do zobaczenia na torach! 

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.