Nowy cykl treningów – projekt “Q1 z PitBike 51”

Już od piątku 17 września, ekipa z Zielonej Góry rozpoczyna cykliczne treningi, które odbywać się będą na torze WallraV Race Center. Dla kogo są treningi Q1? W jakim wieku możemy je rozpocząć? Czy będzie opcja wynajęcia Pit Bike podczas treningu? Dlaczego warto w nich uczestniczyć? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziesz w nowym filmie od PitBike 51!

Treningi na motocyklu przynoszą najlepsze rezultaty, kiedy odbywają się cyklicznie oraz możemy zasięgnąć rady innego, doświadczonego zawodnika lub trenera. Dlatego bardzo ważne jest, aby w Polsce organizowane było coraz więcej takich cykli treningów. – Zapraszamy was serdecznie do udziału w naszym nowym projekcie pod nazwą “Q1 z PitBike 51”. Celem projektu jest przede wszystkim promowanie motorsportu, sportu motocyklowego w naszym regionie, jak i zarówno zachęcanie was do wspólnych treningów z nami na torze WallraV Race Center w Zielonej Górze, gdzie będziemy spotykać się cyklicznie. – powiedział Krystian Polak. 

Całej reszty dowiesz się w filmie od PitBike 51! 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1496104780734046
Aby być na bieżąco z innymi wydarzeniami organizowanymi przez PitBike 51, zapraszamy do dołączenia do grupy: https://www.facebook.com/groups/q1zpitbike51/

Agata Flor

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.