Nowa miejscówka w Zabrzu

W tym roku w marcu powstało miejsce dla pasjonatów motocykli, można je znaleźć w Zabrzu na ulicy Księdza Jerzego Badestinusa 93. Jazdy odbywają się raz w tygodniu, przyjechać może każdy miłośnik Pit Bike’ ów.

Właściciel terenu jest ojcem dwóch chłopców, którzy również są pasjonatami minimotocykli. Chęć spędzania z nimi większej ilości czasu narodziła w jego głowie pewien pomysł. -,,Ja jeżdżę na motorze i chciałem z moimi synami spędzić po prostu więcej czasu, więc kupiłem im dwa Pit Bike’i. Przez to, że jestem przedsiębiorcą to sobie tak pomyślałem, że może dobrym pomysłem byłoby zacząć rozdawać jakieś podarunki czy vouchery, aby chociaż trochę zrobiło się o tym głośno. Mamy także kawałek swojej ziemi i tak to połączyliśmy w jedną wielką całość”– powiedział Przemysław Tarka.

Miejsce nie jest jeszcze w pełni wyposażone, ale trwają prace nad jego ulepszeniem, które powinny zakończyć się w sierpniu. W planach jest także zatrudnienie licencjonowanych instruktorów. Na razie jednak istnieje możliwość czerpania informacji oraz jeżdżenia pod okiem doświadczonego zawodnika. Udzieli on cennych wskazówek dotyczących poprawnej techniki jazdy. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia minimotocykla, więc jeśli mamy wątpliwości jakiego Pit Bike’a zakupić jest to idealna okazja na to, aby potestować i wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada – “Jest mnóstwo dzieci, które przyjeżdżają, testują, a później namawiają rodziców na zakup sprawdzonego już produktu oraz wiedzą czego się po nim spodziewać” – podsumował członek ekipy.

Dostępne modele to:
MRF 80
MRF 120
MRF 140

Koszt wypożyczenia Pit Bike zależy od czasu spędzonego na torze.
– 70 zł/os 30 min
– 120 zł/os 1h

Szczegóły:
Istnieje także możliwość dłuższej jazdy, informacje dotyczące kosztów oraz warunków wypożyczalni otrzymacie na stronie internetowej: Enjoy Enduro&PitBike – Usługi | Facebook
Dla osób, których interesuje sprawdzenie nowej miejscówki dostępne są zapisy pod numerem telefonu: 796 131 909

Weronika Winiarska

Powrót

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.