opublikowano 20/02/2019 o godzinie 17:04:15, autor Olga Taraszka

Znamy twarze Katanka Young Team w sezonie 2019!


W ubiegłym roku zawodnicy Katanka Young Team debiutowali w Pucharze Polski Pit Bike SM. W tym sezonie ponownie będą walczyć o miejsca na podium i zdobywać kolejne motoryzacyjne doświadczenie. Tym razem w barwach Katanki pojawi się, aż 18-nastu zawodników!

To będzie z pewnością ogromnie emocjonujący sezon! Po ubiegłorocznych debiutach i licznych sukcesach reprezentanci Katanka Young Team nie zwalniają tempa i już teraz szykują się do kolejnych startów. Oprócz dobrze już nam znanych twarzy, pojawiają się także zawodnicy, którzy po raz pierwszy zaprezentują się w Pucharze Polski Pit Bike SM. -Planowałyśmy z Moniką w tym sezonie powiększyć nasz zespół ale rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania – przyznaje Magda Stankiewicz. -W tej chwili mamy 18 osób, które wystartują we wszystkich klasach i jazdach pokazowych łącznie. Cieszymy się, że tyle rodziców zaufało nam, jako trenerkom. Cały czas trwają intensywne przygotowania do Pucharu Polski Pit Bike SM 2019. Jesteśmy pewne, że wszyscy nasi zawodnicy będą dumnie reprezentować w tym roku barwy Katanka YOUNG Team i każdy da z siebie wszystko na rundach. Na szczęście mamy duże wsparcie w rodzicach naszych podopiecznych. Wszyscy się już poznali i świetnie się ze sobą dogadują, zarówno dzieci jaki i ich rodzice. Czujemy się jak jedna wielka motorodzinką! Z niecierpliwością odliczamy dni do pierwszej rundy w kwietniu, jednocześnie ani na chwilę nie odpuszczając treningów. Do zobaczenia w Toruniu!Poniżej prezentujemy pełną listę zawodników, którzy w tym sezonie będzie reprezentować ekipę Katanka Young Team:

Magda Stankiewicz #210 – Pit Ladies
Monika Jaworska #700 – Super Pit
Leon Kowalski - jazda pokazowa
Mateusz Kijowski #905 - Stock 90
Hubert Grabowski #270 - Stock 90
Adrian Kozłowski - jazda pokazowa
Kacper Raniszewski #223 - Stock 125
Oliwier Kowalski #120 - Stock 125
Kuba Rutkowski #116 - Stock 150 Junior
Kuba Suś #395 - Stock 150 Junior
Leszek Szlachta #157 - Stock 150 Junior
Kacper Kozłowski #269 - Stock 150 Junior
Michał Wydmański #85 - Stock 150 Junior
Julia Halik #215 – Pit Ladies
Paulina Adamska #103 – Pit Ladies
Adrian Adamski #601 - Stock 150 Pro
Patryk Szostak #215 - Stock 150 Pro
Szymon Kubik #160 - Stock 150 Pro

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook