opublikowano 21/11/2019 o godzinie 12:09:29, autor Żaneta Lipińska

Znamy TOP 5 plebiscytu Ulubieniec Publiczności!

Trwa drugi etap plebiscytu "Ulubieniec Publiczności", do którego przeszła dwunastka zawodników i uczestników jazd pokazowych. Kto prowadzi dwa tygodnie przed rozstrzygnięciem? Sprawdziliśmy!

Kibice! Czas wesprzec swoich faworytów. My sprawdziliśmy, jak wygląda głosowanie na dzień dzisiejszy. Wiemy, że oddano już ponad 800 głosów, a czołówka ma niewielkie różnice w ilości otrzymanych sms-ów. Wiemy jedno - wszystko może jeszcze się zmienić i warto wspomóc swoich kandydatów w wyścigu do statuetki "Ulubieiec Publiczności". Wszystkie formy promocji dozwolone, ogranicza Was tylko kreatywność. Pokażmy, jak są dla nas ważni i pomóżmy im zdobyć statetkę, którą odbiorą już 7 grudnia podczas Wielkiej Gali Pit Bike. Czołówka do dzieła - wyścig trwa, czas ucieka! Pozostała siódemka czeka na Wasze wsparcie jeszcze bardziej niż do tej pory. Głosujemy! To tylko złotówka plus VAT.

Pierwszą piątkę, by nie sugerować faworyta podajemy w kolejności alfabetycznej: Tymek Andrzejewski, Laila Bieleca, Igor Wachaczyk, Oliwier Kowalski, Oliwia Połóg.

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook