opublikowano 09/10/2019 o godzinie 16:15:07, autor Olga Taraszka

Znamy termin Wielkiej Gali Pit Bike!
To już pewne, Wielka Gala Pit Bike odbędzie się 7 grudnia! Tradycyjnie jest to doskonała okazja do tego, żeby podziękować bohaterom tego sezonu oraz wręczyć nagrody i wyróżenienia.


Miejscem wydarzenia jest Zamek w Osieczku k. Warszawy. Po gali, jak co roku zaplanowano Bal Mistrzów, tym razem z oddzielną częścią dla najmłodszych.  Część oficjalna rozpocznie się o godz. 18, wstęp jest wolny, ale ilość miejsc ograniczona. Z kolei Bal Mistrzów wystartuje o godz. 20:30. Kosz udziału to 200zł/os., dzieci 100 zł. Cena zawiera pełen katering, muzykę do rana. Wkrótce pojawią się szczegóły i informacje o zapisach.
 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook