opublikowano 31/12/2018 o godzinie 10:06:57, autor Żaneta Lipińska

Znamy termin pierwszego wyścigu na asfalcie w 2019!

Na ten news pewnie czekaliście długo! Znamy datę pierwszego wyścigu w tym sezonie. Dla zawodników, którzy już się ścigali będzie to doskonała rozgrzewka przed sezonem, a dla nowicjuszy okazja do zdobycia licencji zawodniczej.
 
Nie możecie się doczekać, gdy staniecie na starcie do wyścigu? Jako pierwsi w Polsce informujemy Was, że nastąpi to jeszcze przed Wielkanocą. Będzie to wyjątkowa runda, którą można potraktować, jako trening przed właściwym początkiem Pucharu Polski Pit Bike 2019. Zawody odbędą się na Awix Racing Arenie w Toruniu. - Po doświadczeniach z ubiegłego roku, doskonale wiemy, że takie wydarzenie bardzo przyda się zarówno dla zawodników, jak i całego sztabu organizującego cykl zawodów. Mimo, że zawody mają charakter pojedynczego wydarzenia i nie liczą się do punktacji Pucharu Polski Pit Bike SM, dobra wiadomość jest taka, że zdając tego dnia egzamin teoretyczny i kończąc zawody, będzie można zdobyć licencję zawodniczą pit bike i punktować od pierwszej, właściwej rundy pucharu- mówi Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń.
Zapewne informacja o wyjątkowych zawodach w Toruniu to dobra informacja także dla zawodników, którzy w Pucharze Polski Pit Bike SM już jeździli. To jeden z ulubionych obiektów wszystkich fanów pit bike. Zlokalizowany u podnóża toruńskiej Motoareny, nowy, techniczny tor to doskonała możliwość treningu i wyśmienitego ścigania. - Oraz możliwość sprawdzenia sprzętu, ustawień oraz swojej formy. Będzie można sprawdzić, jak kształtuje się stawka zawodnicza w poszczególnych klasach i zadecydować ostatecznie w której wystartować- dodaje Maciej Merchel, Pit Bike MRF.
Jeżeli również nie możecie doczekać się tak wspaniałego początku sezonu, koniecznie rezerwujcie sobie w kalendarzach termin tego wydarzenia. Do zobaczenia 13 kwietnia!

Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook