opublikowano 16/02/2020 o godzinie 15:27:17, autor Olga Taraszka

Zimowa rozgrzewka z SIL AcademyNowy sezon coraz bliżej, a to oznacza, że coraz mniej czasu pozostało na odpowiednie przygotowanie kondycyjno-sprawnościowe. Na wspólny trening już 22 lutego zaprasza SIL Academy.Formuła treningu zakłada jazdę na motocyklach klasy Pit Bike. Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni. Planowany jest podział na grupy i jazdy w pięciu sesjach, po 12 minut. Jest też możliwość odbycia dwóch treningów dziennie.
 


Trening odbędzie się na torze gokartowym w Skawinie - SKW Racing Park. Nad przebiegiem jazd będą czuwać trenerzy SIL Academy oraz zawodnicy Rabin Racing Team.


Dzieci zostaną podzielone na dwie grupy: początkującą i zaawansowaną. Będą liczyć maksymalnie 8 osób. Trening zakłada pracę nad techniką jazdy, indywidualnie dostosowaną do dziecka. Zostanie też wydzielona część toru na indywidualne treningi techniczne.

Również w przypadku dorosłych jest możliwość jazd pod okiem trenera. Trening odbywa się w formule 5 x 12 minut. W danej grupie są maksymalnie 3 osoby do pracy. Gwarantuje to indywidualne podejście. Przewidziane jest też nagranie video i jego analiza, wspólna jazda, obserwacja i wskazówki bezpośrednio w trakcie jazdy.

𝗞𝗼𝘀𝘇𝘁𝘆:
- Dorosły (własny sprzęt) - 40zł
- Dorosły (własny sprzęt) + praca z trenerem - 140zł
- Dorosły (wypożyczenie) - 120zł
- Dorosły (wypożyczenie) + praca z trenerem 220zł
- Dziecko (własny sprzęt) trening - 70zł
- Dziecko (wypożyczenie) trening - 120zł

𝗭𝗮𝗽𝗶𝘀𝘆:
Piotr Kuptel
𝟱𝟯𝟯 𝟬𝟬𝟯 𝟴𝟱𝟯
p.kuptel@gmail.com
FB (Piotr Kuptel lub SIL Academy)
Tor znajduje się, przy ul. Fieldorfa Nila 7


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

Warsztat • Łozyska głowki ramy , sztycy
Panowie mam problem bo nie wiem jakie mam dobrać łożyska i oraz bieżnie główki ramy , sztyca ma fi22 mm , rama chyba od Loncin , koła 14" i 12" , może ktoś ma taką sztyce...

YouTube

Facebook