opublikowano 13/01/2020 o godzinie 08:16:17, autor Olga Taraszka

Zimowa mobilizacja z Motokarton Racing
Już wkrótce szykują się kolejne jazdy pod okiem Motokarton Racing. Tradycyjnie trening planowany jest na hali Canpol Extreme w Chojnicach. W wydarzeniu mogą wziąć udział, zarówno dorośli, jak i młodzi riderzy. Motorspotkanie odbędzie się 19 stycznia.Koszt treningu dla osób z własnym pit bikiem to 50 zł. Wynajem motocykla, podczas wydarzenia wynosi 270 zł. Jazdy planowane są w dwóch grupach, po 9 uczestników i potrwają w godzinach od 8.00 do 11.00.

Link do rejestracji:
https://19012020811-motokartoracing.konfeo.com/pl/groups


Osoby, które nie posiadają własnego motocykla, mogą w trakcie rejestracji zarezerwować sprzęt. Cena wynajmu motocykla to 270 zł. Obejmuje ona przygotowany do jazdy motocykl. W cenie zawarta jest opłata za tor i paliwo. W przypadku uszkodzeń uczestnik pokrywa koszty naprawy motocykla. Wszyscy biorący udział w treningu zobowiązaniu są do posiadania własnego stroju motocyklowego wraz z kaskiem. Należy pamiętać też o db killerach i zbiorniczkach przelewowych.

W przypadku korzystania z jednego motocykla, przez dwóch uczestników (dotyczy motocykli własnych), należy wcześniej poinformować organizatora.

Trening dedykowany jest zarówno dorosłym, jak i młodym riderom - wymagana jest zgoda i obecność opiekunów prawnych.

Zapisanie się na listę rezerwową nie uprawnia do udziału w wydarzeniu. Najpóźniej dwa dni przed ustaloną datą, organizator poinformuje o możliwości udziału w treningu. W przypadku odwołania rejestracji, należy wysłać wiadomość email, sms 514645949 lub wiadomość na skrzynkę strony Motokarton Racing (facebook) minimum dwa dni przed wydarzeniem. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook