opublikowano 08/04/2019 o godzinie 12:22:22, autor Piotrek Gurgul

Zawody, czyli? Ogrom pracy, niesamowite emocje i świetna atmosfera!6 kwietnia 2019 roku z przytupem zaczęliśmy sezon Enduro Pit Bike. I runda odbyła się w Rzeszowie. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby zawody odbyły się na najwyższym poziomie i … tak właśnie było!


Ja jako zawodnik mogę powiedzieć, że to była naprawdę dobra runda. Tor był dopracowany w 101%, a organizatorzy spisali się ŚWIETNIE. Po długiej przerwie w jeździe i przespanej zimie miałem spore obawy, zarówno co do swojego stanu fizycznego, jak i psychicznego. Działał na mnie spory stres, który na szczęście ustąpił tuż przed startem.Stres doskwierał, także mojej dziewczynie, Izie, która musiała się z nim zmagać, przez cały okres mojego wyścigu, zresztą… niech ona sama Wam o tym opowie!

-Z mojej perspektywy zawody to przede wszystkim ogrom pracy – przyznaje Iza. -Niesamowite emocje, świetna atmosfera, no i stres! Ostatnie dni przygotowań były dla chłopaków zdecydowanie najcięższe. Na miejscu, jak już Piotrek wspomniał, zastaliśmy naprawdę genialny tor. Na twarzach było widać same uśmiechy, stres na chwilkę gdzieś uciekł. Czas przed wyścigiem był bardzo ważny. Wszyscy byli mocno spięci. Ostatnie przeglądy motocykli, szybkie rozciąganie i zaraz wyścig. Dopiero wtedy czułam, że stres wrócił. Chociaż wiedziałam, że wszystko pójdzie dobrze, to nadal mocno się bałam. Wystartowali. Przez cały czas starałam się nie spuszczać Piotrka z oczu. Nie można opisać tych uczuć. Z jednej strony wiem, że jest w swoim żywiole i to mnie cieszy, a z drugiej strony modlę się o niego. Dzięki Bogu wszystko poszło tak jak chciałam. Koniec wyścigu równał się z ulgą. Pozostała tylko satysfakcja i szczęście. Byłam naprawdę z niego dumna! – dodaje.

Na koniec mogę tylko dodać, że to naprawdę piękna sprawa mieć takie wsparcie. Teraz nie pozostaje nic innego, jak odliczać do kolejnej rundy, która już 27 kwietnia w Ochotnicy!

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Sprzedam • Cześć
Cześć wszystkich! Miło mi Was powitać na tym forum.Nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem, ( strasznie ich dużo ), ale mam dość poważy proble z którym chciałem się z wam...

YouTube

Facebook