opublikowano 10/01/2019 o godzinie 16:46:42, autor Żaneta Lipińska

Zarezewuj numer startowy na sezon 2019

Data urodzenia, numer z dziennika, szczęśliwy dzień. Jaki jest Twój numer startowy? Na pewno wyjątkowy! Dlatego czas zarezerwować go na przyszły sezon.

 

Rezerwacja numerów na sezon 2019 już trwa. Możecie to zrobić na stronie www.motoresults.pl logując się w strefie zawodnika.  Czy dany numer jest zajęty można sprawdzić w zakładce “Zajęte numery startowe”, jeśli numer był już przypisany w poprzednim sezonie, posiada status oczekujący. Po zakończeniu rezerwacji numerów, te które nie zostaną potwierdzone, ponownie wrócą na giełdę wolnych liczb. Jeśli więc nie chcecie stracić swojego ulubionego numeru, zachęcamy do zatwierdzenia go już dziś. Do zobaczenia w nowym sezonie!

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook