opublikowano 03/12/2018 o godzinie 14:03:25, autor Olga Taraszka

Zapisz się na MotoMikołajki!

Każda okazja jest dobra do tego, by wybrać się na trening! Tym razem w Mikołajki dajemy wolne reniferom i stawiamy na konie mechaniczne! Widzimy się na torze Canpol Extreme w Chojnicach!


Mototrening odbędzie się w niedzielę, 9 grudnia, w godzinach 11.00-14.00. Podczas treningu uczestnicy zostaną podzieleni na sesje 10 minutowe. Koszt treningu dla osób z własnym pit bikiem to 50 zł./3 godz. Jazdy maksymalnie odbędą się w 2 grupach, w sesjach 12 minutowych. Jeżeli nie masz własnego motocykla napisz na profil Motokarton, istnieje możliwość wynajęcia sprzętu. Cena wynajmu to 250 zł. za przygotowany do jazdy motocykl - w cenie zawarta jest opłata za tor, paliwo. W przypadku uszkodzeń uczestnik pokrywa koszty naprawy motocykla.

Uwaga! Każda osoba, która chce wziąć udział w trenngu, również na własnym pit bike`u proszona jest o wysłanie wiadomości na skrzynkę strony Motokarton.
W przypadku osiągnięcia maksymalniej liczby uczestników osoby nie zgłoszone mogą zostać niedopuszczone do treningu! W razie pytań, bądź chęci rezerwacji pit bike-a należy wysłać wiadomość prywatną na stronę Motokarton. Ilość motocykli ograniczona! Wszyscy uczestnicy proszeni są o zamontowanie zbiorniczków przelewowych do odmy i gaźnika. 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook