opublikowano 17/03/2018 o godzinie 19:52:43, autor Olga

Zamontuj blokadę amortyzatora i przyspiesz swoje starty!Blokada amortyzatora „złotym środkiem” na wygrywanie? Przekonajcie się sami, jak można bezpiecznie przyspieszyć swoje starty i zwiększyć szansę na czołowe lokaty w zawodach!


Blokada amortyzatora – jest to urządzenie, które montujemy na ladze i na osłonie od lagi (z lewej strony). Pozwala nam ono na zablokowanie zawieszenia w pozycji wciśniętej (Przed startem wciskamy zawieszenie do dołu). Dzięki temu motocykl ma obniżony środek ciężkości. W praktyce oznacza to, że po starcie dużo trudnej mu dążyć do tzw. świecy i przez to jedzie płasko po powierzchni ziemi. Kiedy koła uderzają o ziemię, zabezpieczenie się odblokowuje i w dalszej części wyścigu działa prawidłowo.

Blokada amortyzatora - jak działa, jak montować
Blokada amortyzatora YCF

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook