opublikowano 28/02/2019 o godzinie 19:04:17, autor Olga Taraszka

Zajrzyj na kryty tor off-road i zrób test formy!

Już niedługo sezon na kryte hale dobiegnie końca, dlatego przypominamy, że nadal możecie korzystać z możliwości jazd na torze YCF Arena. Hala czynna jest w środy i w niedziele. To najlepszy moment, żeby przed startami w 2019 roku sprawdzić swoją formę!

-Lubię tor YCF ARENA, ponieważ jest precyzyjnie przygotowany dla motocykli typu pit bike – przyznaje Maks Pawełczak, zawodnik. -Hala nie jest ogromna, ale za to wymaga dużo techniki, gdyż ma sporo zakrętów, kolein i kilka fajnych skoków. Można też tam często spotkać zawodników z extra Ligii żużla. Polecam halę YCF ARENA, bo każdy w mroźnej i deszczowej pogodzie może tu pośmigać – dodaje.


Na zdjęciu: 9-letni Maks Pawełczak, podczas treningu na hali.

W środy hala jest czynna, w godzinach 16-19:00, a w weekendy 11-17:00. YCF Arena w Bielczynach to pierwsza kryta hala off-road w Polsce, która stworzona została z myślą o pit bike`ch. Tor jest doskonale przystosowany do małych motocykli, przez co jest dobrym miejscem, zarówno na efektywny trening, jak i świetną zabawę.

-Tor jest zdecydowanie dla każdego! Jest on w kształcie litery „L”, bardzo techniczny, mający ciasne zakręty, hopki oraz niedługie proste. Jest to miejsce, gdzie można efektywnie szlifować swoją technikę jazdy – opowiada Kamil Zima, zawodnik.

Halę przetestowali już między innymi: wicemistrz świata na żużlu Patryk Dudek Duzers Team, mistrz Polski i Europy w wyścigach motocyklowych Marek Szkopek Micro #33, zdobywca Pucharu Polski i Europy 300 cc Daniel Blin #222, mistrz Polski na żużlu Szymon Woźniak Racing, żużlowcy Falubaz Zielona Góra: Kacper Gomólski i Zengi Racing - Grzegorz Zengota #29.

Cennik:
30 zł – wjazd jednorazowy
100 zł – karnet pięciu wjazdów


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook