opublikowano 14/01/2019 o godzinie 14:04:45, autor Olga Taraszka

Zaczynamy ferie na YCF Arena!

Już dziś zaczynamy ferie na hali YCF Arena! Stawiacie na aktywny wypoczynek? Koniecznie dajcie się skusić na terenowe szaleństwo i odwieźdzcie kryty tor off-road w Bielczynach!W pierwszym tygodniu ferii hala będzie czynna w poniedziałek, środę i piątek. W każdym przypadku, w godzinach od 17-20:00. Przypomnijmy, że YCF Arena to pierwsza kryta hala off-road w Polsce, stworzona z myślą o motocyklach typu pit bike. Jest to doskonały obiekt, zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Świetna zabawa gwarantowana dla całej rodziny! Dla chętnych istnieje możliwość rezerwacji sprzętu. Zainteresowani proszeni są o kontakt, pod numerem: 693 058 132. 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook