opublikowano 12/07/2019 o godzinie 19:32:12, autor Kamil Zima

Za nami Gdańsk Motocross Show!




W sobotę 6 lipca odbyły się zawody Gdańsk Motocross Show. Jest to impreza o charakterze pikniku rodzinnego, na którym odbyły się wyścigi motocrossowe, wyścigi PIT BIKE'ów oraz pokazy freestyle.



Ogólnie były 3 klasy - PRO, AMATOR i PIT BIKE. Wszystkie wyścigi odbyły się na specjalnie usypanym torze, w samym centrum miasta. Tor okazał się być mocno piaskowy, co dla PIT BIKE'ów nie było najlepszą wiadomością, ale ja wiele razy trenowałem na takich torach oraz doświadczenie z Cross Country pozwoliło mi na pokazanie się z bardzo dobrej strony.

W klasie PIT BIKE JUNIOR startowało 13 osób, w tym zawodnicy z Motocrossowych Mistrzostw Polski. Podobnie, jak w przypadku zawodów w Głażewie odbyły się 2 treningi oraz 2 wyścigi. Po treningu czasowym pole startowe wybierałem, jako drugi. Pierwszy wyścig poszedł mi bardzo dobrze, z kilkoma małymi błędami dojechałem na 2 pozycji, drugi wyścig zatem po nieudanym starcie, ponieważ w pierwszym zakręcie zahaczyłem podnóżkiem i się przewróciłem. Z ostatniej pozycji udało mi się dogonić na drugie miejsce, ale niestety na przedostatnim okrążeniu zaliczyłem "glebę" i dojechałem jako 4.



Po zsumowaniu punktów wspólnie z Kacprem Błaszakiem #203 mieliśmy tyle samo punktów, ale on w drugim wyścigu dojechał na lepszej pozycji niż ja, a że drugi wyścig jest ważniejszy, to on zdobył generalnie drugie miejsce, a ja uplasowałem się na miejscu trzecim. Na sam koniec imprezy były koncerty hip-hopowe, gdzie jako gwiazda wieczoru wystąpił Kizo Oficjalnie.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook