opublikowano 31/10/2017 o godzinie 11:21:12, autor www.pitbike.pl

Z pit bike'ami sezon nigdy się nie kończy

Koniec pięknej pogody i pewnie zastanawiasz się czy to jest dobry moment na zakup pit bike'a? A może nie masz pieniędzy i czekasz aż uzbierasz pożądaną kwotę?

Dzięki możliwościom zmian opon pit bike'i to zabawa przez cały rok, która pozwala ci jeździć zarówno na off-roadzie, asfalcie, a także zamkniętych torach kartingowych oraz  specjalnie przygotowanych dla crossowców torach na halach. Tych ostatnich w Polsce ciągle przybywa, a pit bike'owcy za pomocą Internetu bez problemu umawiają się na wspólne jazdy.Kupując pit bike'a już teraz nie tracisz świetnej zabawy i nie ryzykujesz, że kupisz sprzęt w wyższej cenie. To także dobry moment na zakup całego niezbędnego ekwipunku, ponieważ właśnie jesienią i zimą ceny są szczególnie atrakcyjne.

Nie masz gotówki? Sklep PITBIKE.PL ma dla Ciebie świetne rozwiązanie. Do  12.11.2017 trwa promocja - prawdziwe raty 10x0%.

Zasady są naprawdę proste. Wystarczy dowód osobisty. Na miejscu wypełniamy wniosek i decyzję mamy w ciągu zaledwie kilku minut. Promocja dotyczy całego asortymentu do kwoty 16 tys. zł, więc można w naszym sklepie kupić właściwie wszystko, co niezbędne do pobawienia się na pit bike'ach. - o zasadach promocji opowiada Dawid Polaszczyk

www.pitbike.pl


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Sprzedam • Cześć
Cześć wszystkich! Miło mi Was powitać na tym forum.Nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem, ( strasznie ich dużo ), ale mam dość poważy proble z którym chciałem się z wam...

YouTube

Facebook