opublikowano 10/06/2018 o godzinie 07:31:24, autor MotoMama

Z pamiętnika MotoMamy - Zapraszamy do Głażewa!Sezon trwa w pełni. Młody rozpędzony zawodami, które się przeplatają. W tygodniu Pit bik, w weekendy mini żużel. Dobrze, że rok szkolny dobiega końca bo Młodemu brakuje tygodnia. Przed nami zawody, które mają rozegrać się na mini torze BTŻ Polonii Bydgoszcz. Świetna impreza łącząca mini żużel i jazdę pit bike.


Młody wystartuje wraz z kolegami między biegami, w których zadebiutuje tata. Charakter tych zawodów wprowadził na twarz Młodego uśmiech i rozluźnienie, miło patrzeć jak udzielał rad tacie zjeżdżającemu do parku maszyn. Był szczęśliwy, że może coś podpowiedzieć, wskazać jakąś radę. Najmłodsi odjechali pięć biegów spod taśmy startowej i Młody czuł się jak ryba w wodzie, dzielnie walczył na starcie ale także na trasie. Starsi koledzy spoglądali z uśmiechem na narybek, który w walkę wkładał całe serce. Dzień był gorący natomiast mali wojownicy postanowili na koniec odjechać jeszcze kilka kółek na swoich mini żużlówkach. Tata z Młodym zmęczeni słońcem i jazdą, zakurzeni, ale jak bardzo szczęśliwi. Po zakończonych zawodach, czas zacząć trenować i rozmyślać o zbliżającej się 2 rundzie Bud Rem Stal w Głażewie. Młody zaraził jazdą tatę , który także spróbuje swoich sił w rywalizacji na torze. Co to oznacza dla Moto Mamy? Podwójny stres, radość, oraz kilkanaście ujęć z toru więcej!:) Serdecznie zapraszamy na tor w Głażewie, może i Ty zarazisz się naszą pasją do tych motocykli!

#MotoMama


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook