opublikowano 22/04/2018 o godzinie 23:00:26, autor MotoMama

Z pamiętnika MotoMamyNadszedł długo wyczekiwany kolejny sezon dla Młodego. Pierwsze zawody w Głażewie w pełnym słońcu. Zainteresowanie, jak zwykle ogromne i myśl, że stres też pewnie będzie ogromy. Ale ku naszemu zdziwieniu Młody do zawodów podszedł z zupełnie innym nastawieniem niż dotychczas. Bez stresu, na spokojnie.
Udzieliło się to również rodzicom i tacie, który także brał udział w zawodach! Kolejny sezon przed nami, zarówno żużlowy, jak i pit country. Może rok starszy Młody i bardziej doświadczeni rodzice przeżyją to mniej stresująco. Może. Pierwszy wyjazd Młodego i serce mamie zaczęło bić szybciej. Widać postępy i efekty treningów zimowych na hali w Bielczynach. Nowy motocykl też zrobił swoją pracę, bo Młody zakończył swój bieg na 3 pozycji. Zadowolony. Już nawet wywiady idą dużo lepiej…;) Między wyścigami, jak zwykle czekała zabawa z rówieśnikami i grill. Byłam zadowolona, że stres u Młodego jest mniejszy niż zwykle i nawet po pechowym starcie do drugiego biegu, w którym Młody został w klatce startowej, nie było tak dużo negatywnych emocji. Był oczywiście rozczarowany i smutny, ale widać, że stara się już radzić sobie ze swoimi uczuciami. Za tydzień Młodego czeka wyjazd na zawody żużlowe w Rybniku i oby tak samo udało mu się utrzymać emocje na wodzy. Trzymajcie kciuki!

#MotoMama


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook