opublikowano 25/03/2018 o godzinie 13:08:44, autor MotoMama

Z pamiętnika MotoMamySezon trwał w najlepsze. Młody przeplatał zawody żużlowe z tymi na pit bike`u. Postępy było widać ogromne! Cały czas miał kontakt z motocyklem, co dobrze wpływało na jego pewność siebie i formę fizyczną. Pojawiły się sukcesy - Mistrzostwo Polski w parach z kolegą z klubu oraz drugie miejsce w turnieju Mali Mistrzowie Pit bike. Indywidualnie zakończył sezon jako Wicemistrz Polski w mini żużlu. Mimo tego nadal był tym naszym Młodym, jak kiedyś...Byliśmy z niego dumni, patrząc, jak rośnie razem z motocyklem. Cieszyło mnie to, że nie przesiaduje przed komputerem, czy xboxem. Pit bike, czy mini żużel to dobry pomysł i alternatywa, aby dzieciaki nie przesiadywały przed telewizorem. Na każdym treningu, czy zawodach spędzają czas z rówieśnikami, przeżywają emocję, adrenalinę. Jest to też dobry czas dla rodziców, którzy też często się integrują…:) Zrozumieliśmy, że pasja Młodego nie jest już taka niewinna, że coraz częściej Młody wiąże swoją przyszłość z motocyklem. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale jak na razie jego pokój wypełnia się trofeami sportowymi, z których jest bardzo dumny. W telewizji ogląda starszych kolegów z toru, podpatrując ich, a potem próbując przełożyć to na swoją jazdę. Jestem pewna, że gdyby nie zaangażowanie trenerów, pierwszych sponsorów, rodziców i oczywiście jego samemu nic z tego by nie było… Często rozmawiam z mamami innych jego rówieśników ze szkoły, które nie mogą uwierzyć w to, że kiedy ich dzieci rano w weekend śpią, Młody już od kilku godzin jedzie na zawody na drugi koniec Polski i wraca w niedzielę w nocy, a w poniedziałek wędruje do szkoły razem z nimi. Jako mama staram się pomóc mu połączyć pasję, szkołę i życie codzienne. Myślę, że jest to ważne, aby nie czuł się zmęczony i żeby pasja nie zmieniła się w obowiązek. Trzeba pamiętać, że jest jeszcze małym chłopcem i długa droga przed nim do prawdziwego ścigania. Miejmy nadzieję, że kolejny rozpoczynający się sezon przyniesie nowe doświadczenia, sukcesy i kolejne wyzwania. Trzymajcie kciuki za Młodego.

#MotoMama


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook