opublikowano 18/02/2018 o godzinie 17:24:05, autor MotoMama

Z pamiętnika MotoMamyKolejny sezon minął niespodziewanie szybko. Nasze życie zostało całkowicie poddane pasji Młodego. Wyjazdy, treningi – wszystko szło pełną parą. Młody był zapraszany na różne eventy. Nadszedł czas na coś nowego. Zaproszony przez kolegę z mini toru udał się na trening pit bike do Głażewa.

Młody był zachwycony. Tata również spróbował swoich sił na picie. Zobaczyliśmy wtedy, jak dużo dała jazda na innych motocyklach. Jako 7 latek radził sobie na crossie wyśmienicie. Próbował ścigać się z tatą, co wychodziło mu bardzo dobrze. Swoich sił spróbowała też siostra. Zabawa była przednia. Atmosfera, z jaką się spotkaliśmy, zauroczyła nas w 100%. Pełno było dzieci, dorosłych, którzy bawią się wspólnie. Pit bike posiada hamulce, więc stres jest ciut mniejszy, niż na żużlówce Młodego. Po kilku godzinnej zabawie wracamy do domu. Nie wyjechaliśmy jeszcze na drogę, a Młody z siostrą zasnęli z uśmiechem na ustach. Młody nie dawał tacie spokoju. Koniecznie chciał mieć swojego pit bike`a!

Pierwszy pit bike
Któregoś czwartku, jak zwykle pędziliśmy na trening mini żużlowy, gdzie czekał już na nas tato. Młody wyskoczył z auta, aby szybko się przebrać i rozpocząć jazdę, gdy nagle… stanął jak wryty! Koło jego żużlówki stał MRF. Podszedł niedowierzając. Czy to możliwe? Czy możliwe, że właśnie spełnia się jego marzenie? Patrzył wielkimi oczami raz na motocykl, raz na tatę. Jego mina była bezcenna - uważam, że w takich chwilach rodzice czują ogromne szczęście!

Nowy początek moto przygody
To był wspaniały dzień. Młody najchętniej zaciągnąłby motocykl ze sobą do łóżka…:) Tak rozpoczęła sie zabawa na pit bik`u. Bardzo cieszymy się, że Młody złapał kolejnego bakcyla, poznał nowych kolegów. Rozpoczął treningi koło domu, na mini torze i oczywiście na torze w Głażewie. Był odważny, nie przejmował się upadkami. Wstawał i walczył dalej. Wracał umorusany, im bardziej ubłocony, tym bardziej zadowolony. :)Aż miło było patrzeć, jak traktuje cross, jako nowe doświadczenie, może nagrodę lub po prostu zabawę.

 

#MotoMama


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook