opublikowano 28/01/2018 o godzinie 19:17:07, autor MotoMama

Z pamiętnika MotoMamyPierwszy sezon

Pierwsze zawody były puntem zapalnym do dalszego rozwoju pasji u Młodego. Wkrótce okazało się, że kalendarz rozgrywek mini żużlowych będzie on miał bardzo napięty. Kolejne tygodnie przyniosły starty w Gdańsku, Wawrowie koło Gorzowa Wielkopolskiego, Częstochowie, czy Rybniku. W naszej okolicy najbliższa z miejscowości, gdzie znajduje się mini tor to Bydgoszcz. Mimo bardzo małego owalu Młody czuł się tam bardzo dobrze. Pierwszy sezon minął nam w ciągłych rozjazdach. Na zakończenie doszło do podsumowań. Mimo, iż rozpoczęliśmy zmagania w trakcie trwającego już sezonu Młody, sklasyfikował się w pierwszej dziesiątce! Był dumny, a rodzice zadowoleni.

Nowe wyzwania
Nadszedł czas, aby wymienić jego małego „rumaka” na coś większego. Długo oczekiwany motocykl wreszcie był gotowy. Młody cały dzień wyczekiwał na tatę z nowym nabytkiem. Wieczorem nareszcie można było sprawdzić, czy motocykl pasuje.(Obowiązkowo pierwszą noc spędził razem z Młodym w pokoju). Rano długo nie trzeba było czekać, aby Młody poprosił o próbę na nowym motocyklu. Mimo nie sprzyjającej pogody jazda była udana.Gala Żużla na Lodzie
Skrupulatnie wykorzystywaliśmy czas na ostatnie treningi w roku. Młody był bardzo zaciekawiony nowymi możliwościami swojej mini żużlówki. Nadeszła zima i przyniosła nowe, ciekawe wydarzenie –pierwszą w życiu Młodego Galę Żużla na Lodzie. Znowu pojawił się szereg obaw, ale też ciekawość nowych doznań. Gala odbywała się na lodowisku. Widzowie przywitali maluchy ogromnymi brawami i to oni cieszyli się z nich najbardziej. Po Młodym widać było coraz więcej doświadczenia, umiejętności i wsparcia rodziców, które jest tak bardzo ważne. Nie powinniśmy nigdy zapomnieć, że to my rodzice jesteśmy dla dziecka największym autorytetem. Trener jest od tego, aby dawać rady, wskazówki i korekty, a to my zawsze mamy stać za nimi murem.

 

#MotoMama

C.D.N.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook