opublikowano 07/01/2019 o godzinie 13:13:54, autor Olga Taraszka

Wzrost, moc, możliwości - dopasuj pit bike do siebie!

Odpowiednio dobrany sprzęt to gwaracja komfortu w czasie jazdy i świetnej zabawy! Jak to wygląda w przypadku pit bike? Na jakie parametry zwrócić uwagę? Spieszymy z odpowiedzią! Bardzo ważne jest, by od samego początku nasz motocykl był odpowiednio dobrany, zarówno pod względem parametrów wagowych, jak i mocy silnika. Pamiętajmy, że każdy pit bike możemy dowolnie spersonalizować. W momencie, gdy nasz motocykl jest za wysoki warto wyposażyć się, np. w obniżone siedzenie, które jest dostępne  w większości modeli YCF. Ponadto możemy wypróbować obniżenie tylnego amortyzatora, co pozwoli obniżyć nasz motocykl o kolejne 4 cm. Z kolei zakres mocy motocykla, odpowiednio dopasowany do wieku znajduje się w regulaminach sportowych, gdzie warto zajrzeć przed swoją pierwszą jazdą. Miejmy na względzie to, by nie kupować swojego motocykla „na wyrost”. Najważniejsze to cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą.

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook