opublikowano 11/05/2019 o godzinie 18:12:38, autor Olga Taraszka

Wypożyczalnia Pit Bike w Głażewie – aktualne informacjeW tym sezonie po raz kolejny, możemy śledzić crossowe zmagania na torze w Głażewie. II Runda Pit Bike Cup już w niedzielę, 23 czerwca. Tymczasem podajemy szczegóły działania toru, zarówno dla tych, którzy są zainteresowani treningiem, jak i jazdami rekreacyjnymi.

 Z reguły, w ramach wypożyczalni motocykle są udostępniane na 15-30 minut. Właśnie taki czas jest zalecany, by jazda nie stanowiła obciążenia dla organizmu.

-Jeżeli chodzi o wypożyczalnię, to są u nas motocykle marek YCF i MRF, o pojemności od 50ccm do 150ccm. Od MRF są 80-tki, miniaki, Runner, 120 HQ, RCZ 140. Jeżeli chodzi o YCF to mamy i elektryka, i 50-tkę z myślą o najmłodszych. Później już dla nieco starszych jest 80-tka Start, 125-tka Start, w pełnym automacie. Dzięki temu, jeśli starsze dzieci nie miały wcześniej do czynienia z motocyklami, to bez problemu poradzą sobie z tego typu sprzętem. Jeśli chodzi o dorosłych, to mamy 150-tki i 125-tki Piloty – mówi Miłosz Pawlikowski. –Jeśli ktoś nie miał wcześniej doświadczenia z motocyklem, to podstawy, czyli jak ruszyć, jaką sylwetkę mieć podczas jazdy, jak uginać łokcie udzielamy na miejscu. Nie jest tak, że dziecko przyjeżdża, dostaje motocykl i może robić, co chce. Pomagamy i zwracamy uwagę. Jeżeli chodzi o umówienie się na jazdę, to jeśli chodzi o weekendy należy umówić się dzień lub dwa dni prędzej. Natomiast w tygodniu, można nawet rano zadzwonić, że wieczorem chce się pojeździć – dodaje.

Wypożyczalnia czynna jest, przez siedem dni w tygodniu, bez względu na godzinę. Wystarczy zadzwonić i zarezerwować sprzęt. Tor czynny jest od godz. 10:00-19:00. W tym celu należy kontaktować się pod numerem telefonu: 693 058 132. Cennik wypożyczalni znajdziecie TUTAJ

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook