opublikowano 28/01/2020 o godzinie 16:50:29, autor Olga Taraszka

Wylicytuj pit bike i wesprzyj WOŚP!
Szybka akcja. Już tylko trzy dni zostały do końca tej wyjątkowej licytacji. Wszystko w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W roli głównej pit bike YCF SM125S. Autorem całego zamieszania jest Piotrek, który sprawił, że wygrany przez niego motocykl nabrał teraz szczególnej wartości.


Piotrek najpierw otrzymał wielkie wsparcie w konkursie organizowanym, przez Wójcik Racing Team, a następnie pokazał wielkie serducho i oddał wygranego pita YCF SM125S na cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Niewiele czasu zostało do końca licytacji. Aktualna cena jest niższa od wartości rynkowej, dlatego marka YCF Polska dokłada coś od siebie.  Zwycięzca licytacji otrzyma darmowy wjazd na dowolną rundę Pucharu Polski PIT BIKE SM 2020 i będzie mógł wystartować w zawodach lub w jazdach pokazowych bez kosztów wpisowego. Dodatkowo otrzyma zaproszenie na trening doszkalający, pod okiem Marka Szkopka.

Link do licytacji:
https://allegro.pl/oferta/pitbike-ycf-f125s-8879886102

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

Warsztat • Łozyska głowki ramy , sztycy
Panowie mam problem bo nie wiem jakie mam dobrać łożyska i oraz bieżnie główki ramy , sztyca ma fi22 mm , rama chyba od Loncin , koła 14" i 12" , może ktoś ma taką sztyce...

YouTube

Facebook