opublikowano 01/05/2017 o godzinie 20:26:16, autor Piotr Młynarczyk

"Wygraj PIT BIKE YCF START F125" - wyniki konkursu

Zgodnie z regulaminem, dnia 1 maja zakończyliśmy głosowanie w konkursie "Wygraj PIT BIKE YCF START F125". Informujemy, iż w chwili obecnej trwa sprawdzanie i weryfikacja uczestników pod kątem poprawności przebiegu konkursu. Zgodnie z obietnicą, 5 osób otrzyma od nas nagrodę pocieszenia w postaci voucherów na wypożyczalnie #TOR GŁAŻEWO. Listę lauretów ogłosimy jeszcze w tym tygodniu. Nieoficjalne wyniki można podglądać pod adresem: http://pitbike24.pl/konkurs/wyniki

Sponsor nagrody głównej YCF POLSKA oraz Redakcja Pitbike24.pl chiałaby bardzo podziękować za udział i zangażowanie wszystkim uczestnikom konkursu oraz osobom, które codziennie oddawały swoje głosy, a było ich blisko 10000! Dołożemy wszelkich starań aby wkrótce pojawiły się kolejne ciekawe konkursy z nagrodami do których gorąco zapraszamy juz dzisiaj.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook