opublikowano 31/03/2017 o godzinie 18:50:18, autor Piotr Młynarczyk

WYGRAJ PIT BIKE YCF F125 Start o wartości 5499!

Już w przyszłym tygodniu każdy z Was będzie mógł wygrać PIT BIKE YCF F125 Start o wartości 5499! Głosowanie odbędzie się na naszej stronie!

Specjalnie dla wszystkich uczestników tegorocznego Poznań Motor Show, konkurs w którym do wygrania będzie motocykl Pit Bike: YCF F125 Start. Taka nagroda to idealny start w świat motocrossu!

O takie „zabawce” zapewne marzą nie tylko młodzi amatorzy dwóch kółek, ale i Ci nieco starsi. Małe, wyczynowe motocykle to świetny początek motocyklowej przygody- jeżdżą na nich dzieci już od 3-4 roku życia, młodzież, ale i dorośli- często zawodnicy innych dyscyplin motorsportowych, urozmaicając swój trening o tę dyscyplinę. – Pit Biki to prężnie rozwijająca się dyscyplina- mówi Łukasz Pawlikowski, YCF Polska. – Mamy  swoje zawody terenowe, jak i supermoto rozgrywające się na torach asfaltowych. Często razem jeżdżą całe rodziny, to dyscyplina która łączy na torze całe pokolenia, ale przede wszystkim zaczepia w młodych ducha rywalizacji „fair play” oraz uczy systematyczności, odpowiedzialności. Mamy nadzieję, że motocykl YCF 125 Start, który przekazujemy na konkurs dla odwiedzających Poznań  Motor Show 2017 będzie dla wygranego świetnym początkiem niezwykłej przygody. Trzymamy kciuki i na pewno zdamy relacje z przekazania maszyny.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w zabawie? Przede wszystkim pojawić się w dnia 6-9 kwietnia 2017 na targach Poznań Motor Show. Zrobić sobie zdjęcie z Pit Bikiem, który będzie stanowił nagrodę (wyznaczony punkt) w Pawilonie 8A, stanowisko 5B – Dziecięca Strefa Motocyklowa. O wygranej będzie decydowało głosowanie Internautów na naszej stronie PITBIKE24.pl! Wszystkie szczegóły również na stanowisku.

Zapraszamy! Wartość nagrody: 5 499 zł.

Dziecięca Strefa Motocyklowa
Organizator: YCF Polska
Hala 8A, stanowisko 5B 
6-9.04.2017, Międzynarodowe Targi Poznańskie


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook