opublikowano 26/04/2018 o godzinie 09:45:15, autor Olga Taraszka

Wybierz się na trening pit bike do Gdańska!Wiosna w pełni, więc może by tak nad morze? Jazdy w grupy Mxwójcik Gdańsk obywają się w każdy poniedziałek i środę. To dobra okazja do doskonalenia swojej techniki jazdy oraz wypracowania właściwych nawyków ruchowych!Zajęcia Mxwójcik odbywają się w Gdańsku ( w zależności od warunków pogodowych) w każdy poniedziałek i środę. Jazdy organizowane są w różnych lokalizacjach, pod okiem trenera Marcina Wójcika, który jako zawodnik kilka razy zdobywał tytuł indywidualnego, zespołowego i drużynowego Mistrza Polski. Aby dołączyć do grupy treningowej, należy skontaktować się z trenerem Marcinem Wójcikiem, pod numerem 513-028-587.

- Trenujemy od godziny 17.30 i trening trwa mniej więcej około 2 godzin – opowiada Sebastian Wójcik. -Jest sporo nauki, nowych technik pokonywania zakrętów, hamowania oraz szlifowania nowych nawyków ruchowych niezbędnych do bezpiecznej jazdy. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy! – dodaje.Oprócz szkoleń jazdy na motocrossie, na miejscu jest też dostępny serwis oraz możliwość zakupu motocykli marek YCF i MRF.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook