opublikowano 29/05/2018 o godzinie 15:27:07, autor Olga Taraszka

Wybierz się na moto-środę!
Już od miesiąca w Koszalinie odbywają się spotkania pod hasłem „moto-środa”. Wszystko, przez to, że co tydzień w środę, w godz. 17 -20.00 Motopark zamienia się w miejsce spotkań i treningów wszystkich motocyklistów z Koszalina i okolic.

-Motopark warto przetestować, gdyż pit bike na tego typu obiekcie są praktycznie nie do pokonania – opowiada Maciej Merchel, właściciel marki MRF. -Dodatkowym atutem jest fakt, że częstym gościem na treningu jest Mateusz Wąsowski – zeszłoroczny zdobywca Pucharu Polski Pit Bike! Warto wspomnieć, że w obecnym roku dwie rundy Pucharu Polski Pit Bike rozegrane zostaną właśnie w Koszalinie . Odbędą się one 8 lipca oraz 26 sierpnia. Warto, więc wpaść i potrenować! – dodaje. W środę 3-godzinna sesja kosztuje 50 PLN , a w pozostałe dni 70 PLN. Jazdy testowe na modelach pit bike MRF są darmowe.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook