Aż 54 rajderów pit bike'owych z całej Polski powalczy o tytuł "ULUBIENIEC PUBLICZNOŚCI 2017"! Ta nagroda,  to  m.in. dowód uznania od naszych czytelników dla zawodników za ich umiejętności, sukcesy oraz za to jakimi są osobami na torze i poza nim.  Przez cały rok dostarczali Wam ogromnych emocji, teraz możecie im za to podziękować. Oddawać głos na swoich faworytów można codziennie, aż do 3 grudnia. Zwycięzcę tej prestiżowej nagrody poznamy w Toruniu podczas Wielkiej Gali Pitbike 8 grudnia.

KTO WEDŁUG WAS POWINIEN ZOSTAĆ "ULUBIEŃCEM PUBLICZNOŚCI 2017" ?
Głosowanie odbywa się  na stronie www.pitbike24.pl/glosowanie 

*Aby oddać głos nalezy się zarejestrować i aktywować konto przez kliknięcie linka wysłanego na podanego maila. Jeśli logujemy się przez facebooka, to link aktywacyjny zostnie wysłany na maila podanego przy logowaniu do facebooka. Następnie wracamy na stronę głosowania i codziennie możemy już oddawać swój głos.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook