opublikowano 17/11/2019 o godzinie 19:47:00, autor Olga Taraszka

Wybieramy Super Trenera sezonu 2019!Uroczyste podsumowanie sezonu i Wielka Gala Pit Bike już 7 grudnia. Przypominamy, że zarówno część oficjalna, jak i Bal Mistrzów odbędą się w jednym miejscu. Cały czas trwają zapisy na wydarzenie. Tymczasem pora na pierwszy etap głosowania w kategorii Super Trener. 


Zadają sobie trud w trosce o  rozwój i bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Uczą, oddają serce. Mowa o trenerach, którzy dbali w tym sezonie o formę zawodników pit bike. Choć praca każdego z nich zasługuje na ogromne uznanie, to Super Trener może być tylko jeden.

W komentarzach, pod postem na fun page`u Otopit, dotyczącym głosowania należy napisać swoje typy. Uwaga! Do ostatecznego głosowania mogą być zakwalifikowani tylko licencjonowani trenerzy i instruktorzy Polskiego Związku Motorowego. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook