opublikowano 07/02/2019 o godzinie 08:54:25, autor Olga Taraszka

Wspólnie wspieramy dyscyplinę Pit BikeBlisko 130 członków, aktywna popularyzacja dyscypliny Pit Bike i rozwój młodych talentów to cechy rozpoznawcze klubu MX Otopit Toruń. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz wspomnianego Stowarzyszenia i jednocześnie wsparcia świata minimotocykli. 


Tak, jak wieloktornie już podkreślaliśmy ostatni rok był przełomowym, jeśli chodzi o dyscyplinę pit bike. Została ona oficjalnie potwierdzona, przez Polski Związek Motorowy i tym samym, dzięki współpracy z PZM udało się obniżyć wiek startowy na torach asfaltowych z 12-nastu do 8-miu lat. Aktywna działalność członków Stowarzyszenia MX Otopit Toruń sprawia, że z sezonu na sezon, możemy być świadkami znacznej popularyzacji świata minimotocykli.

Aktualnie Klub zrzesza blisko 130 członków, w tym ponad pięćdziesięciu czynnych zawodników pit bike z licencjami. Dzięki temu stanowi on najliczniejszą i najsilniejszą reprezentację tej dyscypliny w kraju, o czym świadczą wyniki klubu na przestrzeni ostatnich lat.  MX Otopit Toruń to jednak nie tylko zawodnicy pit bike. Do współpracy zapraszani są, także zawodnicy innych dyscyplin sportów motorowych. Wszystkich sympatyków minimotocykli zachęcamy do włączenia się w inicjatywę, szczegóły poniżej.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook