opublikowano 07/02/2019 o godzinie 08:54:25, autor Olga Taraszka

Wspólnie wspieramy dyscyplinę Pit BikeBlisko 130 członków, aktywna popularyzacja dyscypliny Pit Bike i rozwój młodych talentów to cechy rozpoznawcze klubu MX Otopit Toruń. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz wspomnianego Stowarzyszenia i jednocześnie wsparcia świata minimotocykli. 


Tak, jak wieloktornie już podkreślaliśmy ostatni rok był przełomowym, jeśli chodzi o dyscyplinę pit bike. Została ona oficjalnie potwierdzona, przez Polski Związek Motorowy i tym samym, dzięki współpracy z PZM udało się obniżyć wiek startowy na torach asfaltowych z 12-nastu do 8-miu lat. Aktywna działalność członków Stowarzyszenia MX Otopit Toruń sprawia, że z sezonu na sezon, możemy być świadkami znacznej popularyzacji świata minimotocykli.

Aktualnie Klub zrzesza blisko 130 członków, w tym ponad pięćdziesięciu czynnych zawodników pit bike z licencjami. Dzięki temu stanowi on najliczniejszą i najsilniejszą reprezentację tej dyscypliny w kraju, o czym świadczą wyniki klubu na przestrzeni ostatnich lat.  MX Otopit Toruń to jednak nie tylko zawodnicy pit bike. Do współpracy zapraszani są, także zawodnicy innych dyscyplin sportów motorowych. Wszystkich sympatyków minimotocykli zachęcamy do włączenia się w inicjatywę, szczegóły poniżej.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook