opublikowano 19/02/2018 o godzinie 22:09:41, autor Olga

Wspieramy Daniel Blin #222Jedziemy razem na pit bike, żeby Daniel mógł dojechać do mistrzostw świata!


Daniel Blin to 16 latek z Torunia. Choć ściga się na motocyklach zaledwie 2 lata, to ma na swoim koncie już sporo sukcesów. W swoim pierwszym sezonie na sportowym motocyklu, wygrał on podwójne Mistrzostwa Europy SSP300 oraz Puchar Polski, a także jako pierwszy Polak w historii zwyciężył rundę Mistrzostw Niemiec IDM w tej samej klasie. Co więcej, uczestniczył on w jednej rundzie Mistrzostw Świata w Portugalii. Historia Daniela jest nam szczególnie bliska, gdyż swoją karierę z moto sportem zaczynał on od pit bike`ów!

W sezonie 2018 Daniel planuje pojechać całą serię Mistrzostw Włoch w klasie SuperSport300 na Yamasze R3, we Włoskim zespole prosto z Mistrzostw Świata - Terra e Moto (oraz zaliczyć kilka startów z dziką kartą w Mistrzostwach Świata WSSP300). Warto podkreślić, że to właśnie z Włoch pochodzą największe gwiazdy sportu motocyklowego takie jak Valentino Rossi, czy Andrea Dovizioso, dlatego poziom w Mistrzostwach Włoch jest najbardziej porównywalny do tego z Mistrzostw Świata.

Wszystko to uzależnione jest jednak od odpowiednich funduszy, które zostaną przeznaczone na:

- motocykle przygotowane do startu

- części zapasowe, opony, paliwo

- transport motocykli na rundy

- wpisowe na każde zawody

- opłacenie zespołu ( mechaników, techników )

Jeśli uda Nam się uzbierać potrzebny kapitał, to już w kwietniu wspólnie będziemy mogli kibicować Danielowi!

Wspólnie do celu!
By zmotywować Was do wspólnego pomagania, podrzucamy  propozycję YCF Polska!
Za wpłacenie symbolicznych 50 zł na zbiórkę dla Daniela otrzymacie voucher na jednorazowy, nielimitowany wjazd na YCF Arenę - krytą halę off-road znajdującą się w woj. kujawsko-pomorskim (ok. 20 km od Torunia)!

Link do zbiórki:
https://wspieram.to/blinek

  


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook