opublikowano 23/07/2018 o godzinie 21:25:59, autor Olga Taraszka

Wpadnij na środowe mototreningi!Co tydzień w środę Motopark Koszalin zaprasza wszystkich kierowców dwóch kółek na wspólny trening! To doskonała okazja do świetnej zabawy i wzajemnej wymiany doświadczeń na torze. Oprócz tego trwa Wakacyjna Akademia Pit Bike, gdzie znani instruktorzy dzielą się swoją wiedzą i pokazują właściwą technikę jazdy na asfalcie.

Moto-środy
Już od kwietnia w Koszalinie odbywają się spotkania pod hasłem „moto-środa”. Wszystko, przez to, że co tydzień w środę, w godz. 17 -20.00 Motopark zamienia się w miejsce spotkań i treningów wszystkich motocyklistów z Koszalina i okolic. To dobra okazja do tego, by sprawdzić się, przed IV rundą Pucharu Polski Pit Bike SM. W środę 3-godzinna sesja treningowa kosztuje 50 zł , a w pozostałe dni koszt jazdy wynosi 70 zł. Jazdy testowe na modelach pit bike MRF są darmowe.

Wakacyjna Akademia Pit Bike
Zajęcia skierowane są, zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Nad właściwym przebiegiem treningu za każdym razem czuwa Marek Szkopek - aktualny mistrz Polski i Europy w wyścigach motocyklowych klasy supersport oraz Tomasz Grabowski, instruktor Speed Day.

Koszt udziału w treningu:
Członkowie MX Otopit Toruń do 21 lat - bezpłatnie (powyżej 21 lat - 50 zł)
Dzieci i młodzież z gminy Lisewo (z własnym sprzętem) do 16 lat bezpłatnie (powyżej 16 lat - 50 zł) Pozostali uczestnicy: 50 zł/ trening.

Wynajęcie pit bike na trening:
Dzieci i młodzież z gminy Lisewo - 60 zł/ godzina.
Pozostali - 100 zł/ godzina.
Godzina treningu z instruktorem sportów motorowych to dwie sesje jazdy każda po 15 min i dwie sesje teoretyczne z indywidualnymi wskazówkami od trenera. Każdorazowo podczas wydarzenia odbywają się, także darmowe jazdy próbne dla dzieci i młodzieży! 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Sprzedam • Cześć
Cześć wszystkich! Miło mi Was powitać na tym forum.Nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem, ( strasznie ich dużo ), ale mam dość poważy proble z którym chciałem się z wam...

YouTube

Facebook