opublikowano 10/02/2019 o godzinie 16:01:34, autor Olga Taraszka

Wjechała nowa kolekcja pit bike YCF 2019!2019 rok nie mógł się rozpocząć bez nowości! Możemy już oficjalnie poinformować, że pojawiła się premierowa kolekcja YCF. Zachęcamy do uważnego obejrzenia wszystkich modeli motocykli. Jak wjechać w nowy sezon, to tylko na dobrym sprzęcie!


Nowe, udoskonalone, gotowe do jazdy, każdy z premierowych modeli YCF 2019 jest inny i dostosowany do indywidualnych potrzeb. Różnorodność motocykli pozwala wybrać najlepszy sprzęt dla siebie, bez względu na wiek, czy doświadczenie. Konkretne modele ze szczegółowym opisem, znajdziecie pod linkiem: NOWA KOLEKCJA Zachęcamy też do obejrzenia klipu, po którym, aż chce się ruszyć w teren! Motocykle dostępne będą w drugiej połowie marca, jednak rezerwację można złożyć już dziś. Wystarczy skontaktować się pod numerem: 663664920 lub za pośrednictwem strony: ycf-riding.pl

 Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook