opublikowano 27/06/2019 o godzinie 18:55:23, autor Olga Taraszka

Wiktor Majchrowski: "Cieszę się, że mogę poznawać nowe tory"Wiktor Majchrowski #150 to w tym sezonie jeden z najszybszych zawodników klasy STOCK 125. Aktualnie zajmuje on 2. miejsce w generalnej klasyfikacji. Do III rundy Pucharu Polski Pit Bike SM pozostało już coraz mniej czasu, dlatego przyznaje, że szczególnie teraz bardzo ważne są dla niego regularne treningi. 


Za nami II Runda Pucharu i już teraz można powiedzieć, że wysoko postawiona jest poprzeczka w klasie STOCK 125…
Wiktor Majchrowski: 
Po dwóch rundach jestem zadowolony z osiągniętej pozycji. Runda w Koszalinie nie poszła do końca po mojej myśli, ponieważ przewróciłem się w drugim wyścigu i zostałem sklasyfikowany na drugiej pozycji. Do Torunia przyjechałem z „chłodną” głową i miałem za zadanie bezkolizyjnie dojechać do mety, na jak najlepszej pozycji. Start w wyścigach łączonych nie ułatwia nam walki w klasie Stock 125, gdyż często przedzielają nas szybsze motocykle. Moi koledzy z klasy Stock 125 pokazują bardzo wysoką formę i cieszę się, że możemy razem startować w klasie ELITE – najszybszych zawodników pit bike w Polsce, od których możemy się wiele nauczyć.Do tej pory w Radomiu nie odbyła się żadna z Pucharowych rund i wielu z zawodników nie zna tego toru, jakie jest Twoje nastawienie, przed tym najbliższym pojedynkiem?
Wiktor: 
Miałem okazję być na tym torze razem z kolegą z Mateuszem Pasiukiem i mamy bardzo podobne tempo, więc wyścig zapowiada się ciekawie. Tor jest szybki i jest mało miejsc, gdzie możemy 125 wyprzedzić większe motocykle. Do wyścigu podchodzę optymistycznie i cieszę się że mogę poznawać nowe tory i w przyjaznej atmosferze ścigać się i trenować z rówieśnikami.

Od tego roku jeździsz w zespole Roszak Racing, widać że od początku świetnie zgrałeś się z nowym teamem…
Wiktor: 
Z ekipą z Roszak Racing znam się od zeszłorocznych zawodów, a wspólne trenowanie rozpocząłem z nimi od końca zeszłego sezonu i od tej pory staramy się spotykać na treningach raz w tygodniu, w rożnych miejscach, na torach i placach. Dzięki wspólnym treningom z moim Dream Team nauczyłem się jeździć, zarówno defensywnie, jak i ofensywnie. U nas pod namiotem zawsze gra muzyka, panuje świetna atmosfera i nawet, jak nie zawsze wszystko układa się po mojej myśli wiem, że mogę liczyć na ich wsparcie i zrozumienie.Plan na najbliższe dni to?
Wiktor: Po długim roku szkolnym mam w końcu czas na błogie lenistwo, ale nie zapominam o treningach. Codziennie ćwiczę swoją kondycję jeżdżąc na rowerze, hulajnodze, a w weekend trenuję na motorze. Zostałem zaproszony na wyścigi Pitbike SM, podczas Mistrzostw Europy FIM na torze Poznań, w których wystartuje, co będzie dla mnie dodatkowym treningiem przed III rundą w Radomiu.

Dzięki bardzo i powodzenia na torze.
Wiktor:
Dziękuję!
 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook