W minioną sobotę w Siedliskach k/Rzeszowa odbyły się III Indywidualne zawody Pit Bike Cross Speedway. Ścigało sie 30 zawodników w 4 kategoriach: Kobiety, Junior, Amator i Zawodowiec.

Wśród Pań bezkonkurencyjna okazała się Karolina Wilk. Drugie miejsce zajęła Nikola Woźniak, a trzecie Joanna Wiśniewska. W rywalizacji juniorów zwyciężył Max Barłog przed Gabrielem Rejmanem i Łukaszem Trojanem. Najszybszy w kategorii amator okazał się Kamil Wilk, tuż za nim jego ojciec Paweł Wilk i Paweł Pączka. Najbardziej widowiskowo pojechali oczywiście zawodowcy, gdzie bezsprzecznie wygrał młody żużlowiec Stali Rzeszów - Wiktor Lampart, zwyciężając w biegu finałowym z Patrykiem Wróblem i Kamilem Rejmanem.

WKRÓTCE FOTORELACJA Z TEGO WYDARZENIA


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook