opublikowano 08/10/2019 o godzinie 07:31:26, autor Olga Taraszka

Wielki Finał w wielkim stylu! Puchar Polski Pit Bike SM już na mecie!

Wielkie emocje, wielka niewiadoma i jeszcze więcej zwrotów akcji! Piąta i zarazem Finałowa runda Pucharu Polski Pit Bike SM 2019 dobiegła końca. Ostatni pojedynek odbył się na torze Wallrav Race Center, w Starym Kisielinie. To oznacza, że znamy już zwycięzców generalnej klasyfikacji sezonu!


To już koniec tegorocznych zmagań w ramach Pucharu Polski Pit Bike SM. Po rundach w Koszalinie, Toruniu, Radomiu i Bydoszczy, przyszedł czas na Stary Kisielin, a to oznacza, że jesteśmy już na mecie tego sezonu. Ponad 80 zawodników rywalizowało w minioną niedzielę na torze Wallrav Race Center. Tradycyjnie ścigali się oni w grupach wyścigowych: rookie, pro i ellite, gdzie wyznacznikiem jest czas uzyskany w kwalifikacjach. Nie zmienia to jednak faktu, że z wielką uwagą śledziliśmy, jak rozstrzygną się losy czołowych zawodników klas STOCK 90, STOCK 125, STOCK 150 JUNIOR, STOCK 150 i SUPER PIT. Rywalizację napędzał fakt, że punkty uzyskane, podczas Finału były mnożone razy 1,5. Wszystko to sprawiło, że w Starym Kisielinie mogliśmy być świadkami niezwykłego sportowego show. Tymczasem podajemy zwycięzców, zarówno ostatniej rundy, jak i generalnej klasyfikacji!Zwycięzcy V rundy Pucharu Polski Pit Bike SM
Stock 90
1.Maksymilian Pawełczak
2.Igor Teske
3.Patryk Marwitz

Stock 125:.
1.Wiktor Majchrowski
2.Mateusz Pasiuk
3.Kacper Raniszewski

Stock 150 Junior
1.Milan Pawelec
2.Oleg Pawelec
3.Mateusz Molik

Stock 150
1. Mateusz Hulewicz
2. Sebastian Stach
3. Jakub Waszak

Pit Ladies
1.Joanna Miller
2.Dominika Orlik
3.Paulina Adamska

Super Pit
1. Daniel Blin
2.Alex Pawelec
3.Mariusz Juszczak


WYNIKI GENRALNEJ KLASYFIKACJI SEZONU 2019

STOCK 90
1. Maksymilian Pawełczak
2. Igor Teske
3. Jakub Stankiewicz

STOCK 125

1. Mateusz Pasiuk
2. Wiktor Majchrowski
3. Kacper Raniszewski

STOCK 150 JUNIOR
1. Milan Pawelec
2. Oleg Pawelec
3. Mateusz Molik

STOCK 150
1. Mateusz Hulewicz
2. Sebastian Stach
3. Patryk Stankiewicz

PIT LADIES
1. Joanna Miller
2. Dominika Orlik
3. Oliwia Wojcieska

SUPER PIT
1. Monika Jaworska
2. Mariusz Juszczak
3. Michał Budziaszek


Uroczysta dekoracja zawodników Pucharu Polski Pit Bike SM odbędzie się na gali Polskiego Związku Motorowego, która odbędzie się w niedzielę, 1.grudnia. Podsumowanie sezonu dyscypliny, czyli Wielką Galę Pit Bike zaplanowano na 7.grudnia. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook