opublikowano 18/09/2018 o godzinie 12:10:45, autor Pitbike24

Wielki Finał Pucharu Polski Pit Bike SM - musisz tu być!
Wielki finał Pucharu Polski Pit Bike SM, dlaczego warto tam być?

Oto kilka powodów, by przyjechać 30 września do Torunia. Finał Pucharu Polski Pit Bike SM będzie świetnym wydarzeniem, zarówno dla zawodników, początkujących raiderów oraz publiczności? Dlaczego? Dlatego, że możesz:

 

Sprawdź konkurencje

Jeżeli planujesz starty w przyszłym sezonie, ostatnia runda 2018 jest wyśmienitą okazją, by plany zacząć wcielać w życie. Sprawdzisz na jakim poziomie jeżdżą zawodnicy i oszacujesz plan treningowy na zimę. Rozeznanie i budowa strategii to dobry plan!


Zrób licencje!
Nowi zawodnicy podczas pierwszej rundy sezonu muszą zdać licencję, a pierwsza runda liczona jest jako egzamin praktyczny, tym samym nie liczą się punkty w klasyfikacji generalnej. Chyba, że licencje zdasz już w tym roku na ostatniej rundzie i przedłużysz ją na kolejny sezon!

 

Bez formalności
Jeżeli nie chcesz wypełniać wszystkich formalności, typu licencja, badania lekarskie, podczas finału i tak masz szansę pojeździć! Zrób sobie trening, wyjedziesz na minimum cztery sesje. Tym razem jazdy pokazowe przewidziane są nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych.

 

Najlepsi w Polsce
Do tego masz okazję zobaczyć na żywo, jak jeżdżą najszybsi zawodnicy pit bike w Polsce, być może to początek kariery w świecie motorsportu, to historyczne chwile. Właśnie na pit bike zaczynał m.in Daniel Blin.

 

Spotkasz ciekawe postaci
Zarówno ze świata wyścigów, jak mistrz Polski i Europy, Marek Szkopek, czy najbardziej utytułowaną polską zawodniczkę Monikę Jaworska, a także popularną Dzikuskę, Dominikę Orlik, czy Simpsona ze Świata Motocykli.

 

Zobaczysz, że mały może dużo
Jeżeli nie jesteś jeszcze przekonany do idei jazdy na pit bike, zobaczysz ile radości dają te motocykle zawodnikom. To świetny trening techniki jazdy i doskonała zabawa bez niepotrzebnego spięcia. Fun & race!

 

Wyśmienita atmosfera

Zobaczysz, jak fantastycznie potrafią bawić się ludzie na motocyklach niezależnie od wieku. Na zawodach ścigają się dzieci od 8 roku życia, profesjonaliści, laicy, dzieci, młodzież, rodzice, a często i dziadkowie! A to wszystko w małym budżecie, na wyciągnięcie ręki dla każdego.

 

Stawiamy na młodych
Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spróbowało sił w motorsporcie, to idealne miejsce. Promujemy zawody od najmłodszych lat, w bezpiecznych warunkach i z treningiem pod okiem fachowców. W tym roku udało się obniżyć wiek wyścigowy do 8 lat, co jest dla nas wielkim sukcesem. W końcu gonimy Europę i czekamy na przyszłych mistrzów świata!

 

To jak? Wpadniesz?

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook