opublikowano 30/11/2018 o godzinie 21:36:54, autor Olga Taraszka

Wielka Gala Pit Bike już za tydzień!Uroczyste podsumowanie sezonu pit bike 2018 już za tydzień! Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy! Zostały już ostatnie wolne miejsca!

Potwierdzenia udziału w Gali, należy dokonać pod numerem +48 661 746 745 lub za pośrednictwem adresu e-mail: otopit@otopit.pl. W treści wiadomości należy umieścić: imię, nazwisko, liczbę osób, które wezmą udział w Gali i w bankiecie). Po Gali tradycyjnie już zaplanowany jest bankiet. Odbędzie się  on w restauracji Hole in One, koszt udziału to 150 zł/ os.: kolacja, przekąski, napoje, alkohol, dj i zabawa taneczna.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook