opublikowano 12/01/2019 o godzinie 12:58:32, autor Olga Taraszka

Weź udział w selekcji do zespołu 3MM Racing i wystartuj w Pucharze Polski Pit Bike SM 2019!
Weź udział w specjalnej selekcji i dołącz w sezonie 2019 do zespołu 3MMRacing. Szansa udziału w Pucharze Polski Pit Bike SM, w barwach doświadczonego zespołu jest na wyciągnięcie ręki! Na początek wystarczy wysłać swoje zgłoszenie!


Zespół 3MM Racing organizuje selekcję do Pucharu Polski Pit Bike SM 2019! Zwycięzca otrzyma do swojej dyspozycji na czas sezonu motocykl marki MRF 140SM oraz możliwość nieograniczonego treningu na szkoleniach z 3MM Racing. Jest to ogromna szansa rozwoju dla najlepiej rokujących zawodników. -Nasz cel to stworzenie cyklu corocznej selekcji, szkoleń i prowadzenia zawodników na każdym poziomie wyścigów, w tym na początku w Pucharze Polski Pit Bike – opowiada Maciej Michałek z 3MM Racing. -Nasz zespół w 2019 roku wystawi co najmniej pięciu zawodników w Pucharze Polski Pit Bike będą mieli oni wsparcie techniczne oraz trenerskie, zarówno na torze, jak i poza nim. Jeden z tych zawodników dostanie motocykl oraz możliwość nieograniczonego treningu na torach w całej Polsce – dodaje.Wspomniana selekcja jest dwu stopniowa. Pierwszy stopień odbędzie się na hali w Chojnicach, w marcu 2019. Następnie kilkoro zawodników w kwietniu zostanie zaproszonych na tor w Bydgoszczy. -Zwycięzca będzie ścigał się pod naszymi barwami razem z doświadczonym zawodnikiem Stasiunatorze, którego również wspieramy w tym sezonie – zaznacza Maciej Michałek. -Chcemy by była to cykliczna inicjatywa i każdego roku ktoś będzie miał szansę rozpocząć swoją wyścigową karierę z doświadczonym zespołem – dodaje. Kolejny krok to wyselekcjonowanie zawodnika z Pucharu Pit Bike SM lub wewnętrznych szkoleń i zaproszenie go do startów w zespole 3MM Racing, w klasie 300cc w Mistrzostwach Polski, w sezonie 2020. -Tworzymy kompletny zespół z zawodnikami na każdym poziomie, w różnych klasach – podsumowuje Maciej Michałek. Dzięki temu młodzież będzie miała szansę rozwijać się i szkolić na europejskim poziomie, co mam nadzieję da nam kiedyś zawodnika w WSBK, a potem MotoGP. Dziękujemy ze wsparcie firmom Wilmat oraz Pitbike.pl – dodaje.

Jeżeli chcesz wziąć udział w selekcji napisz maila, pod adres maciej@3mmracingacademy.pl z następującymi danymi :

- imię i nazwisko

- data urodzenia

- doświadczenie wyścigowe (nie jest wymagane)

Warunki uczestnictwa: ukończone 12 lat, pełen strój motocyklowy, przyjazd na wyznaczony przez 3MM Racing termin do Chojnic oraz zapłata wpisowego na pokrycie kosztów toru i motocykli w wysokości 100zł. Chętni otrzymają maila zwrotnego ze wszystkimi szczegółami.
 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook