opublikowano 14/03/2018 o godzinie 09:21:12, autor Olga

Weekend z pit bike? - Podrzucamy propozycje!Pojeździlibyście, gdzieś w ten weekend? A może nie macie jeszcze swojego pit bike`a i chcielibyście przetestować wybrane modele? W dniach 17-18 marca będzie do tego okazja!


Pit Bike na Moto Show Ostróda – 17 III

W najbliższą sobotę pit bike zawitają do Ostródy! Jeżeli chcielibyście zobaczyć motocykle, przymierzyć się, dowiedzieć na ich temat czegoś więcej, wpadajcie na Moto Auto Arenę! Zaprezentowane zostaną modele pit bike marek YCF i MRF. Dla uczestników przewidziano ciekawe promocje na miejscu!

Szczegółowe informacje -> Pit Bike na Moto Show OstródaVIII Targi Motocyklowe we Wrocławiu – 17-18 III


Już w ten weekend odbędzie się VIII edycja targów motocyklowych "Wrocław Motorcycle Show".
Przewidziane atrakcje to, m.in. pokazy FMX – skoki na motocyklach, Strefa MotoVlogerów, pokaz mody motocyklowej, wywiady z podróżnikami i sportowcami. Ponadto zaplanowano wykłady i szkolenia - motocyklem na kat. B - bezpłatne szkolenia w ramach targów. Nie zabraknie też wielu konkursów z ciekawymi nagrodami! My w szczególności zapraszamy na stanowisko YCF, gdzie uzyskacie szczegółowe informacje, dotyczące modeli pit bike tej marki!

Szczegółowe informacje -> VIII Targi Motocyklowe we WrocławiuSuperMoto – Trening Jazdy Wolne18 III

W najbliższą niedzielę 18 marca w godzinach 9.00-12.00, odbędzie się kolejny trening pit bike! Dzieci zaczynające jazdę na pitach, mogą jeździć od godziny 8.00 Miejsce wydarzenia to Canpol Extreme Chojnice (koło marketu Lidl Chojnice, przy ul. Bytowskiej).

W trakcie treningu można spodziewać się jazd sesjach 12 minutowych. Koszt treningu dla osób z własnym motocyklem, uzależniony jest od ilości uczestników wydarzenia:
60 zł - 6 osób,
50zł - 7-9 osób,
40zł - 10 i więcej.

Na miejscu w zależności od ilości osób i stopnia zaawansowania, nastąpi podział na grupy.

Dla osób nieposiadających własnego pit bike –a, przewidziano możliwość wynajęcia motocykla.
Cena wynajmu to 240 zł za przygotowany do jazdy motocykl - w cenie zawarta jest opłata za tor, paliwo. W przypadku uszkodzeń uczestnik pokrywa koszty naprawy motocykla.

Szczegółowe informacje -> Motokarton, Pit Bike, SuperMoto -Trening, Jazdy Wolne Chojnice


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook